Šimon Tavík František (Železnice 1877 - 1942 Praha)
Konvolut dvou grafických listů a jedné předlohové kresby; V budhistickém chrámě v Kandy, signováno vpravo dole tužkou T. F. Šimon, vlevo dole značeno autorským razítkem, lept/papír, 15 x 11 cm; Čínští žebráci, Šanhai, signováno vpravo dole tužkou T. F. Šimon, vlevo dole značeno autorským razítkem a číslováno 12., lept/papír, 20 x 14 cm; Čínští žebráci, Šanhai - předlohová kresba, nesignováno, tužka/papír, 24,5 x 18 cm (Šm)
19.09.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 7.000,-
CZK 8.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |